100TL VE ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO

Kavanoz Mum

 

Her ortamın kendine özel bir Sekili ambiyansı vardır kendine özgün bir tasarım yapmak için. Yoğun geçen bir günün ardından ev geldiğinde daha yanmadan bile o doğalığı hisset o eşsiz kavanoz mumları hissedeceksin ve Eşsiz bir ortam ambiyansı yaratarak evine şıklık ve tazelik katacaksın. Lavantanın doğalı ile, tarçın baharatımsı özeliği ile evinin her köşesinde ve ortamında o sıcak havayı hissedeceksin doğal pamuklu seçenekler ile mumları keşfet. Fitilin alevi ile huzur bulacak eşsiz  doğal kavanoz mum tasarımı ile ile rahatlayacaksın. Doğal malzemeler ve özel formülü ile üreten Sirius doğallığı ve güvencesi ile eşsiz kavanoz mum tasarımları ile ev ininin köşesinde iz bırakacak doğal ları sunuyor. Kavanoz yandığı ev ve ofis ortamlarındaki kötü kokuları ve sigar kokusunu bile önler ve yok eder Sirius mumun eşsiz koku giderici mumları ile evinizin havasını tazelenir. Ortamdaki evcil hayvanlarımızın istemsizce yaydığı kötü kokuları yok etme teknolojisine sahip sevimli dostlarımızın kokularını önlemek Sirius mum ile bu kadar kolay. bir de dış ortamlarda balkon bahçe gibi dış mekânlarda hata kamp alanlarında bile eşsiz bir biçimde yanar. Karanlık bir ortama  kavanoz mumun yaydığı o göz alıcı ışık ile ortamın ambiyansına zevk ve dekor katar özellikle Dış Mekân alanlarında dekorasyona çok büyük bir oranda katkı sağlar Sirius mumların rüzgârlı ortamlarda bile yanması mümkün mumunuzu rüzgârlı olan havadar ortamlarda rahatlıkla yakabilir ve kaldığınız yerden zevkle devam edebilir ve rüzgarın size getirdiği mis kokunun da zevkini çıkarırsınız. Rüzgârlı ortamlarda bile is çıkarmayan Sirius eşsiz doğal formülü ile is çıkarmadan yanar mis kokulu kavanoz mumları keşfetmek bu kadar kolay. Zevkine ve karakterine uygun olanı seç ve aynı gün kargodan hemen faydalan. Kavanoz mumları sevdiğin için cam bardak seçeceğini düşündük birbirinden güzel kokusu olan cam bardak mumları incelmek için hemen tıkla mumsuz kalma. Şimdi kaçırılmayacak fırsatlar oniline mum mağazası Sirius"da, fırsatları kaçırma ve aynı gün kargo ile mağazadan alışveriş yapar gibi hemen al. Keyfine bak.


Kavanoz Mum Seçimi

 

Eşsiz cam çeşitleri ile evinizin ortamına dekoratif bir hava katın. Her Siriusun kokusu farklı olduğu gibi özelliklerinden farklı, özel mumları keşfet birbirinden güzel kokulular bulunduğu ortamdaki enerjiyi yeniler ve taze bir koku yayar. Büyük mumların yanma süresi çok yüksek olduğu gibi koku oranı da çok yüksektir  ortalama 70 saat yanma süresi olduğu gibi küçük mumlarında 40 saat yanma ömrü var. Tabii ki daha yoğun kokuları seviyorsan bir de Sirius oda kokusu çeşitlerini denemelisin bulunduğu ortamı mis gibi kokan ve daha zahmetsiz olmasıyla öne çıkan doğal oda kokularını buradan inceleye bilirsin. Sirius kavanoz mum bittikten sonra ona güzel bir çiçek ekin ve geri dönüşüme katkı mızda bize destek olun. Eğer büyük ve dekoratif mumları seviyorsan evinin köşesine değer katmak için bir de silindir mum a göz at.


Kokulu Kavanoz Mum Özelikleri

 

Doğallık ile evinin her köşesine renk katta bilir ve eşsiz  ile huzur katta bilirsin. Sadece evinin bir köşesinde değil her an her yerde yaka bilir ister aşk dolu bir kitap okurken ister romantik yemek yerken yaka bilirsin. Kişilikli bir mum. Şimdi nerede olursa olsun yak ve mis hayallere dal yeter ki iste Sirius hep bir tık uzağında, Şimdi diğer ürünleri da keşfet ve ev dekorasyonu yenile evine değer katmak Sirius ile bu kadar kolay eşsiz mum özelliklerini sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz eşsiz doğalı keşfedin ve daima pozitif olun, Aynı gün kargo seçeneği ile bir tık uzakta .


Mumların Faydaları


Kokulu mumların faydaları saymakla bitmez birçok faydası olan mumların kokularına göre farklılıklar göstermekte ev dekorasyonu olarak görmemek lazım her mumun ayrı bir enerjisi vardır kokularına göre faydalı kokuların faydalı vücudu rahatlatır zihni yeniler ve pozitif düşünmenize yardımcı olur mumlar çakraları da açtı için eski günümüzden bu güne halen mum kullanımı çok yakındır özellikle silindir mumlar çok tercih edilirse kavanoz mumların yeri hep ayrıdır bu yüzden meditasyon Ve yata yoğa yaparken mum yakmak ortamdaki enerjiyi yeniler ve enerjinizi pozitif yönde etkiler her evde bulmalıdır. Kitap okurken Ve yata ders çalışırken yakıldığını hep görmüşüzdür mum yakmak zihni açar bedeni uyarır ve pozitif düşünmemize fayda sağlar Sirius kavanoz mumları yakmak yeterli olacaktır. Sirius mumları bu yüzden doğal kokulu  olması yanında yüksek kaliteli birleşenlerle tüm nitelikleri karşılıyor. 


Mum Nasıl Yakılır


mum yakıldığı gibi aynı biçimde yakılmalıdır aralarında herhangi bir fark yoktur kavanoz yakarken yakmadan önce 5 mm uzunluğunda fitile sahip olduğundan emin olunuz 5 mm den uzun ise is çıkarma olasılığı vardır bunun sebebi mumun fitilin ucuna gelmemesi ve bu durumda is çıkarmasıdır. mümkün olduğunca 3 saatten fazla yakmayan 3 saatten sonra dinlendin sabit bir zeminde yandığından emin olun kavanoz mum yanarken kavanoz ısınacaktır bu yüzden su ile söndürmeyin ayni ısı değişimi kavanozun çatlamasına sonuç olacaktır. bebeklerden ve evcil hayvanlardan uzak tutun evcil hayvanlara hiçbir zararı olmasa meraklı evcil hayvanlarımız koklamak için yanında gitmeyi çok severler ve burunları yana bilir. yanarken gözetimsiz bırakmayın eyer odadan


veyatta evden dışarı çıkıyorsanız mutlaka mumun fitilinde ateş çıkmadığından emin olun evden çıkarken mutlaka evdeki tüm mumları söndürün. eşsiz kokulara saf formülüyle öne çıkan bar kokulu mum çeşitlerine de bak