100TL VE ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO

Dekoratif Mumlar

 

Dekoratif mumlar bir evin en vazgeçilmez aksesuarı yani dekoru. Evinize güzellik ve neşe katan tasarımlar sadece dekor için değildir. Çoğu Sirius ürünleri mis kokuludur ortamın havasını tazeler bir oda kokusu kadar yoğun bir doğalık kadar saf sirius. büyük silindir ürünlerini incelmek istersen buraya tıkla ve büyük mumları incele. Dekor eski günlerden bu güne bir evin vazgeçilmezi ve vazgeçilmezler arasında eşsiz dekorasyon çeşitleri de yer almakta. Miss kokulu bir dekoratif muma sahip olmak şimdi çok kolay tek bir tıkla aynı gün kargo ile sanki mağazadan almışçasına Sirius ile çok kolay. Bir arkadaşına ya da sevdiğine hediye mum göndermek ister misin hemen tıkla ve arkadaşına bir hediye kartı gönder onu mutlu et.


Kokulu Dekoratif Mumlar

 

Kokulu dekoratif modeller, diğer kokulu mumlara kıyasla daha düşük seviye yoğunlukta koku içermekte, bunun sebebi dekoratif ürünler diğer kavanoz ürünlere kıyasla daha çabuk eriyebilir bu nedenden ötürü yamulma ihtimali çok yüksektir bu yüzden şekilli ürünlerin yüzeyi daha serttir Sirius un eşsiz formülü ile hem daha zor eriyor hem de yüksek kalitede yüksek seviye koku içeriyor, daha yoğun kokuları seviyorsun diye düşündük bu yüzden oda korkularımızı inceleye bilirsin şimdi tıkla ve incele.


Dış Mekan Dekoratif Mumları

 

Dış mekân mumları, gel olarak iç mekân için yapılmıştır örnek verirsek silindir ürünler gibi dış mekâna özel dekoratif mumların özellikleri birincisi daha kalın rüzgara dayanıklı ahşap veya ta pamuk fitil olarak karşımıza çıkar, bu sebepten dış mekânda mum yakmak için bu tarz ürünler tercih edilmelidir ayrıca iç mekân mumlarınızı dış mekânda kullanmak için, cam fanus, veya ta fenerde kullana bilirsiniz.

 


Dekoratif Mum Hediye Göndermek

 

Günümüzden bu güne sevdiklerimizden hediye almayı çok severiz, özelikle gelen hediyeleri eviminiz en özel yerinde sergileriz, ve evimizin o kesesi misler gibi kokar işte bu mis kokulu ürünleri sevdiklerimize hediye etmek en güzel ve özel hediyedir bu yüzden sevdiklerimiz için hediye mum almak isteriz, fakat hangi modeli sevecek diye çok düşünürüz artık düşünmenize gerek kalmadı Sirius hediye gönderme kartları ile mum göndermek bu kadar kolay buraya tıkla ve sevdiğine bir hediye kartı al limitini seç ve ona hediye çekini gönder Sirius ile artık her şey çok kolay. Birini mutlu etmek tık tık uzağında.


Dekoratif Mum Nasıl Yakılır ?

 

nasıl yakılır, Aslında normal mum nasıl yakılıyorsa bu mum çeşidini de aynı biçimde yakıla bilir fakat bazı püf noktaları vardır bunlardan biri, dekoratif mumlar bir koruma içermez mu yüzden yanarken belli bir süre geçtikten sonra yan kısımlardan veya ta üstten akmaya başlar bunu engellemek aslında çok basit yapmanız gereken mumun içindeki yanmış havuzdan biraz Sirius wax havuzunu %10 kadar başka bir kaba başaltın, böyle ce yan kısımlardan artık mum akmaz ve daha sağlıklı bir alev çıkartır, daha pratik çözümler için mum altlıkları edine bilirsin.

Yakması çok güzel olan bu mum çeşitleri dikkat edilmesi gereken en önemli çeşittir, eğer dikkat etmezseniz çok büyük sorunlara yol açabilir, dekoratif mum yakmadan önce bilmeniz gerekenler, sıcak bir alana maruz kalırsa çabuk bir şekilde eriyebilir hata yamula bilir bunun geri dönüşü olmaz. Bu yüzden mumunuzu yakmadan önce, birincisi çok sıcak olmayan bir ortamda yakmayınız ikincisi güneş gören pencere balkon gibi yerlerde kesinlikle yapılmaması gerekir. Eyer koyduğunuz zemin sıcak ise hemen eriyecektir ve sekili bozulacaktır bu yüzden dekoratif mumunuzu yakmadan önce alanı kontrol edin. Bu durum sadece bu şekildeki mumlarda geçerlidir diğer ürünlerde böyle sorunlar yaşarsınız.

 


Yılbaşı Dekoru Mumları

 

Yılbaşı mumu, yılbaşına özel Sirius'un yılbaşı modelleri eşsiz tasarımları ile öne çıkıyor içinizi ısıtan kırmızı tonunu ile mum lalımızı buluşturuyoruz yılbaşı mumlarımızı özel yaptığımız en kişilikli ve özel ürünlerimiz yılbaşı çam ağacı serimizdir birbirinden güzel ve boyutlarda büyük ağaç modelleri ve mis kokulu çam ağacı şeklinde kırmızı yeşil konseptinde dekorasyonunuz uygun evinizin yılbaşı köşesinde durması için yılbaşı coşkusuyla yapıldı çam ağacına benzeyen şekilli ve ağaç şeklinde olan dekoratif yılbaşı ağacı mum serimizden gurur duyuyoruz en güzel günler birlikte güzel olsun diye eşsiz tasarımlarınızı değer katan müşterilerimizin talebinde her sene yılbaşı mumu üretmekten çok mutluluk duyuyoruz, yıl sonunda özel tasarımlar ve kokuları keşfetmek için hemen al ve aynı gün kargo ile kapına tek tıkla gelsin Sirius mumun kalitesi ve doğalı ile birleşen çam ağacı mumları keşfet. Yılbaşına özel üretim yaptığımız ve bu ürünlerden yaparken bile çok zevk aldığımız ürünlerimizi yılbaşına özel etmekten mutluluk duyuyoruz, yılbaşı ürünlerimizi parti alanlarında ve yılbaşı konsepti uyumlu tüm alanlarda kullanabilirsiniz kardan adam şekilleri incelemenizi tavsiye ederiz çünkü yılbaşı büyüsünü çok seviyoruz ve yılbaşının gelmesini sabırsızlıkla bekliyoruz yeni yılda Sirius ile daha güzel günlere, yıldızınız hiç sönmesin.


Dekoratif Mumlar İle Dekorasyonunuzu Yenileyin

 

en büyük özellikleri ev dekorasyonunuzu yenilmesidir, evinizin her köşesinde güzel ve şık duran dekorasyonlar, ister mutfakta, ister banyoda, ister yatak odasında her ortamda güzel kokan her ortama değer katan çeşitler uygun fiyatlarla, büyük çeşitlerin ve asil silindir modelleri ile evinizin enerjisini yenileyin, özellikle sigara içilen ortamlarda sigara kokusunu yok etme formülüne sahip Sirius yandığı ortamdaki havayı tazeler. Evinize misafirleriniz geldiğinde mis kokunun sebebini soracaktır, misafirlerinize bu eşsiz kokuların deneyimi yaşatmak kim istemez. Şimdi Sirius mağazalarından alışveriş yapar gibi, Sirius online mağaza dan alışveriş yapmak arasında hiç fark yok çünkü Sirius aynı gün kargo ile, tek tık uzağında, şimdi sipariş ver ve mumsuz kalma.